Esam sagatavojuši atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, lai Tev būtu vieglāk ātri un ērti atrast nepieciešamo informāciju. Ja meklētās atbildes neatrodi, sazinies ar mums un kopā risināsim neskaidros jautājumus.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā saņemšanas veida. Piedāvājam 3 variantus:
  • Saņemšana birojā – EUR 0.00 (Jēkabpils ielā 12, Rīga)
  • Omniva pakomāti – sākot no EUR 2.41 (cena atkarīga no pasūtījuma apjoma)
  • Kurjers – sākot no EUR 3.00 (cena atkarīga no steidzamības un attāluma)
Par precīzām piegādes izmaksām informēsim pasūtījuma noformēšanas laikā.
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas saņemsiet rēķinu e-pastā, kuru varēsiet apmaksāt veicot pārskaitījumu.
Standarta pasūtījuma izpildes termiņš ir 4-6 darba dienas Ekspress pasūtījuma izpildes termiņš ir 1-2 darba dienas – papildus jāpiemaksā EUR 10.00 Uzmanību! Šajā laikā netiek ieskaitīts piegādes laiks. Par piegādes laiku informācija pieejama šeit.
Pusstundas laikā no pasūtījuma noformēšanas ar Jums sazināsies krekludruka.lv darbinieks, lai apstiprinātu gan pasūtījuma, gan piegādes datus. Darbinieks informēs par precīzu pasūtījuma sagatavošanas datumu.
Jā. Rēķins tiks nosūtīts elektroniski pēc pasūtījuma noformēšanas. Rēķina oriģinālu saņemsiet kopā ar pasūtījumu.
Jums ir tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža atgriezt preci nesniedzot iemeslu. Jums nepieciešams aizpildīt atteikuma tiesību veidlapu un mums paziņot, ka preci atgriezīsiet. Naudas atmaksu par preci saņemsiet, kad būsim saņēmuši to atpakaļ. Atteikuma tiesību veidlapu un plašāku informāciju variet lasīt šeit.
Precei nav garantija, taču Jums ir tiesības iesniegt pretenziju par preces kvalitāti likumā noteiktajā kārtībā. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.